Zespół Flores

Wszyscy członkowie zespołu mają za sobą wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej nabyte w różnych zespołach muzycznych na wesela i nie tylko.
Oto kilka słów o każdym z nich:

klaudia

Klaudia – wokalistka o szerokim repertuarze polskim i zagranicznym biorąca czynny udział w różnych projektach muzycznych także autorskich. Ma na swoim koncie występy supportowe przed popularnymi zespołami czy wokalistami takich jak Wanda i Banda czy Honey. Jest wokalistką, wodzirejką, a także managerką zespołu. Świetnie czuje się zaledwie w utworach takich artystów jak Whitney Houston, Beyonce Knowles, Celine Dion, Alicia Keys, Adele jak i zespołów grających muzykę bardziej taneczną Brathanki, Maanaam, Abba, Ellie Goulding. Swoim śpiewem potrafi porywać do tańca wszystkich

piotrek

Piotrek – doskonały gitarzysta i wokalista o interesującej barwie głosu, który swym wokalem i grą na gitarze zachwyci niejednego wybrednego odbiorcę. Dzięki zaletom swojego głosu świetnie brzmi zarówno w mocniejszych utworach Dżemu jak i delikatnym np. „Yesterday” grupy The Beatles. Jego dobra znajomość języka angielskiego pozwoliła mu niejednokrotnie z powodzeniem poprowadzić wesela w języku angielskim.

krzysiek

Krzysiek – świetny klawiszowiec, a także akordeonista. Doskonale czuje się zarówno w klimatach pop, rock, dance jak i rock’n’roll. Skutecznie nadąża za nowościami z list przebojów, a standardy polskiej muzyki rozrywkowej ma w jednym palcu. Dzięki niemu na weselu nie brakuje także walca czy tanga.

E i G do białego rana 345 1024x680

Zespół na wesele

Wesele jest tylko raz w życiu. Należy, więc zadbać o to, aby ten szczególny dzień został zapamiętany przez wszystkich jak najmilej. Dobór zespołu na wesele jest niezmiernie istotny, by zachować miłe wspomnienia z tego wydarzenia na długie lata. Zespół Flores wychodzi na przeciw wszystkim, nawet najbardziej wymagającym klientom, pragnąc swą pracą przyczynić się do nadania wyjątkowości temu dniu, by był on dniem zapamiętanym przez Parę Młodą i gości weselnych jak najlepiej.
Muzyka na wesele powinna budzić wiele radości, a nasi muzycy żyją muzyką i przekazują z niej pozytywną energię swoim słuchaczom. Zespół Flores nie należy do typowego zespołu weselnego. Swą nietuzinkowość wyraża, podkreśla między innymi unikalnym doborem repertuaru z muzyką do tańca. Podczas imprezy weselnej zespół Flores oscyluje wokół różnych gatunków muzycznych, przez co celnie trafia w gusta gości obecnych na parkiecie, jednocześnie skutecznie porywając do tańca wszystkich gości. Całość odmiennego stylu gatunkowego podkreśla klasa i elegancja członków zespołu, towarzysząca prowadzeniu imprezy. Szybkość reagowania na to, co dzieje się na sali tanecznej, to kolejna z mocnych stron dopełniająca wyjątkowość zespołu Flores. Muzycy w naszym zespole weselnym to ludzie z pasją płynącą z miłości do muzyki. Dobry kontakt ze słuchaczami oraz miłe i kulturalne podejście do publiczności z pewnością uznać można za kolejne atuty zespołu.

Zespół weselny Warszawa

obraczki

Według Zespołu weselnego Flores, udane wesele musi wiązać się z:

  • odpowiednio dobraną muzyką taneczną na wesele,
  • zadowoleniem gości weselnych wraz z Parą Młodą,
  • ciekawymi zabawami weselnymi,
  • dobrym humorem towarzyszącym podczas oczepin i całej zabawy weselnej jednak z zachowaniem dobrego smaku.

Jako Twój zespół weselny, Flores dokonuje wszelkich starań o to, aby każdy uczestnik wesela zarówno Ty droga Paro Młoda jak i Twoi goście opuścili nad ranem salę weselną w pełni wytańczeni i zadowoleni – jest to głównym celem naszego zespołu na wesele.
Zespół muzyczny na wesele Flores nieustannie poszerza i aktualizuje repertuar, dzięki czemu nie pozwoli sobie pozostać w tyle, doganiając nowości z list przebojów. Na stronie internetowej naszego zespołu muzycznego na wesele w dziale DEMO MP3 zapoznają się Państwo z różnorodnymi nagraniami muzycznymi w wykonaniu naszych muzyków oraz repertuarem na wesele, który proponujemy.